loader image

O nas

Zobacz kim jesteśmy

Nasza praca to nasza pasja - dlatego tak dobrze nam się pracuje.

Jesteśmy zespołem zgranych, ambitnych i kreatywnych ludzi, którzy każdy Twój pomysł, są wstanie przekuć w sukces. Tak ważne dla nas jest to, byś czuł się komfortowo i pewnie, że podjąłeś najlepszą decyzję współpracując z nami. Dlatego już dziś zapraszamy do kontaktu, byś poznał nasz zespół bliżej!

Cel jest prosty

Uważamy, że strony Internetowe i grafika komputerowa, mogą być nie tylko użytkowe, ale również piękne. Dlatego stworzyliśmy zespół różnorodnie utalentowanych i uzdolnionych osób, dzięki któremu możemy dopinać każdy projekt na ostatni guzik. W naszym słowniku nie ma słowa „niemożliwe”, bo dla programisty i grafika wszystko jest możliwe.

O nas

Poznaj nasz zespół

Patryk Grabowski

Co-owner & CEO

Pomysłodawca i jeden z założycieli firmy Codemonster. Od dziecka interesował się programowaniem, oraz grafiką komputerową, a od paru lat łączy te dwie pasje w jedną firmę, by dostarczać swoim klientom projekty idealne. Pasjonat muzyki i koszykówki.

Maciej Mielcarz

Co-owner & Web Developer

Programowanie i tworzenie stron internetowych to jego chleb powszedni. Doskonale wie jak stworzyć szybki, czytelny, responsywny, a przede wszystkim piękny interface. Jego pasją jest programowanie i muzyka elektroniczna.

Paweł Żebrowski

Graphic Design Artist

Grafik komputerowy nie tylko z wykształcenia, ale również zamiłowania. Przez lata projektowania, wypracował umiejętności w niemal każdym programie graficznym, dlatego żaden projekt nie jest mu straszny. Uwielbia sztukę oraz muzykę nowoczesną, z której czerpie inspiracje.

Inga Dyląg

Graphic Design Artist & Copywriter

Miłośniczka sztuki i rysunku. W małym palcu ma znajomość wielu programów graficznych, a praca kreatywna przychodzi jej z niezwykłą łatwością. Wie jak połączyć ze sobą kolory, by komponowały się w piękną całość, oraz jak stworzyć graficzny layout, by zachwycał każdego. W wolnym czasie zamiłowana ogrodniczka.

Poznaj nas po efektach

Człowieka poznaje się po czynach, a nie słowach. Dlatego poznaj nas po efektach, a nie po obietnicach.