loader image

Strona Internetowa

Advengers

Opis

Naszym zadaniem było zaprojektowanie graficzne strony Internetowej agencji reklamowej. Następnie zaimplementowano projekt graficzny i przekształcono go w działającą stronę w systemie CMS. Głównymi założeniami było wykorzystanie kolorów firmowych, oraz zastosowanie ich w widocznym miejscu.

Klient

Advengers
Strażnicy Kreatywności

Branża

Agencja reklamowa

Usługa

Strona Internetowa
Grafika Komputerowa

Link

advengers.pl

Założenie projektu

Głównym założeniem projektu było stworzenie spójności między stroną, a identyfikacją wizualną marki Advengers – Strażnicy Kreatywności. Dlatego wykorzystano 3 podstawowe kolory identyfikujące markę: niebieski, czerwony i biały. Cała strona miała być stworzona z założeniami rynku marketingowego, oraz być połączeniem klasyki z minimalizmem.

Rozwiązanie problemów

Podstawowych kolorów marki użyto do oddzielenia od siebie kolejnych sekcji strony, kolorując nimi tło:
biały (RGB: #FFFFFF)
niebieski (RGB: #172853)
czerwony (RGB: #ED335A)
W dodatku koloru czerwonego i niebieskiego użyto do separatorów między sekcjami. Cała strona została stworzona w myśl marketingu Internetowego. Jest prosta, ale kontrastowa, dzięki czemu treści na niej zawarte rzucają się w oczy. Podczas implementacji projektu graficznego użyto systemu CMS, dzięki czemu osoba administrująca stroną nie musi znać żadnego języka programistycznego. Treści na stronie na prośbę osoby zlecającej, pozostawiono do wypełnienia przez firmę Advengers.

Zobacz galerię zdjęć z działającej strony Internetowej

Piękna strona dla agencji reklamowej.

Teraz czas na Ciebie

Skontaktuj się z nami już teraz!