loader image

Sklep Internetowy

Equality

Opis

Zadaniem było utworzyć aplikację sieciową do sprzedaży ubrań stawiając na prosty wygląd oraz wygodę użycia. Należało podłączyć zewnętrzną bramkę odbierającą płatności oraz zaimplementować system przetwarzający zamówienia.

Dla strony administracyjnej, napisano panel sterowania stroną do m. in. edycji produktów czy zarządzania sprzedażą.

Klient

Equality
Szymon Bielec

Branża

Moda

Usługa

Aplikacje Webowe,
Sklep Internetowy

Link

equality.com.pl

Założenie projektu

Głównym założeniem projektu było stworzenie bardzo prostego sklepu z niewielką ilością przedmiotów. Klient chciał, by jego strona była jak najprostsza w użytkowaniu spełniania główne założenia stylu minimalistycznego. Sklep z założenia miał być stworzony bez użycia żadnego systemu CMS, a mimo to możliwość dodawania i edycji produktów miała być prosta i wykonywana przez osobę nie znającą żadnego języka programistycznego.

Rozwiązanie problemów

Aby stworzyć prosty i minimalistyczny wygląd, zastosowano kolory: czarny (RGB: #000000) biały (RGB: #FFFFFF) .
Dzięki temu nie zależnie od koloru tła, zawsze teksty i ikony na stronie były widoczne. Główne zdjęcie zostało dostarczone przez firmę Equality i mimo swojej słabej jakości, dosyć dobrze skomponowało się z resztą. By nie używać żadnych systemów CMS, strona została napisana w HTML5 oraz językach CSS i JavaScript. Dodawanie i edycja istniejących przedmiotów przez właściciela, zostało zaimplementowane poprzez stworzenie specjalistycznej aplikacji webowej do zarządzania sklepem. Aplikacja została stworzona w formie panelu administracyjnego i była zaimplementowana w języku PHP, z wykorzystaniem bazy danych MySQL.

Zobacz galerię zdjęć z działającej strony Internetowej

Prostota oraz indywidualizm.

Teraz czas na Ciebie

Skontaktuj się z nami już teraz!