loader image

Strona Internetowa

Imperium Filmowe

Opis

Naszym zadaniem było stworzenie atrakcyjnej graficznie i szybko działającej strony Internetowej w systemie CMS. Strona miała przyciągać klientów i zachęcać ich do zakupu usług filmowych.

Zamysłem strony było dopasowanie jej do identyfikacji wizualnej klienta, oraz przystosowanie kolorystyczne do barw zawartych w logo klienta.

Klient

Imperium Filmowe

Branża

Produkcja Materiałów Filmowych

Usługa

Strona Internetowa

Link

imperiumfilmowe.pl

Założenie projektu

Głównym założeniem projektu było stworzenie spójności między stroną, a identyfikacją wizualną marki Imperium Filmowe. Jednocześnie pomysłem klienta było, by strona była czytelna i kontrastowa, oraz by zachęcała klienta do zakupienia jego usług. Zamysłem klienta było również stworzenie portfolio, które ukazywałoby jego produkcje filmowe w jak najbardziej atrakcyjny sposób.

Rozwiązanie problemów

Aby uniknąć problemów związanych ze „zlewaniem” się działów i tekstu z tłem, postanowiono podzielić stronę na różne sekcje, z tłem w następujących kolorach:
biały (RGB: #FFFFFF)
fioletowy (RGB: #4E0DB2)
ciemny szary (RGB: #222222)
Zastosowano taki zabieg, żeby widocznie oddzielić kolejne sekcje od siebie. Dało to również efekt stonowania, który dobrze kontrastuje z żywym kolorem jakim jest fiolet i róż. W tworzeniu portfolio zastosowano galerię graficzną dzięki której osoba odwiedzająca stronę może zobaczyć film po kliknięciu w jego miniaturkę. W taki sposób ograniczono ruch na zewnątrz, a osoby odwiedzające oglądały produkcje będąc dalej na stronie klienta.

Zobacz galerię zdjęć z działającej strony Internetowej

Idealny design połączony z prostotą i jakością.

Teraz czas na Ciebie

Skontaktuj się z nami już teraz!