loader image

Strona Internetowa

Manufaktura Smaku

Opis

Naszym zadaniem było stworzenie atrakcyjnego projektu graficznego strony Internetowej, przeznaczonej do prezentowania menu restauracji, oraz zaimplementowania strony w systemie CMS. Strona miała mieć opcje rezerwacji stolika, oraz możliwość zakupu dań na wynos.

Klient

Manufaktura Smaku

Branża

Restauracyjna

Usługa

Strona Internetowa, Grafika Komputerowa

Założenie projektu

Głównym założeniem projektu było stworzenie strony Internetowej na miarę prestiżowej restauracji. Projekt z założenia miał być przejrzysty i ukazywać w najlepszy sposób dania, przygotowywane przez restaurację. Ważne dla klienta było, by osoby odwiedzające stronę mogły zarezerwować stolik przez system stworzony przez nas.

Rozwiązanie problemów

Projekt skonstruowano w taki sposób by stworzyć schludny i ekskluzywny interface. Zastosowano proste kolory, kojarzone z naturą, oraz czcionki kojarzone z wyrobem ręcznym, by podkreślić znaczenie „Manufaktury”. Strona jest nie tylko przejrzysta ale również bardzo prosta w nawigacji, poprzez zaimplementowanie menu bocznego, które towarzyszy nam na stronie. W taki sposób łatwo jest poruszać się po stronie i znaleźć interesujące nas wątki, oraz karty. Dodatkowo zaimplementowano system, dzięki któremu restauracja może przyjmować rezerwacje na stoliki w bardzo prosty i intuicyjny sposób.

Zobacz galerię zdjęć z działającej strony Internetowej

Idealny design połączony z prostotą i jakością.

Teraz czas na Ciebie

Skontaktuj się z nami już teraz!