loader image

Strona Internetowa

Robotronik

Opis

Naszym zadaniem była zmiana wyglądu i modyfikacja struktury strony. Strona miała pełnić zadanie wizytówki, oraz odzwierciedlać kolorystycznie identyfikacje wizualną firmy Robotronik. Dodatkowym wymaganiem klienta było stworzenie wersji mobilnej, by strona wyświetlała się dobrze zarówna na komputerach jak i na telefonach komórkowych i tabletach. 

Klient

Robotronik

Branża

Robotyka i automatyka przemysłowa

Usługa

Strona Internetowa

Link

robotronik.info

Założenie projektu

Głównym założeniem projektu było stworzenie spójności między stroną, a identyfikacją wizualną (logo oraz broszurą) firmy Robotronik. Struktura strony miała zostać przerobiona na odzwierciedlającą strukturę broszury, natomiast kolorem przewodnim strony miał być kolor żółty, który również widnieje na logo firmy. Dodatkowym zadaniem było dodanie podstron do oferty, by szerzej zaprezentować usługi oferowane przez firmę.

Rozwiązanie problemów

Głównym problemem wprowadzania zmian na stronie okazała się bardzo zła struktura strony stworzona przez poprzednią firmę wykonującą usługi web developerskie dla firmy Robotronik. Strona wymagała dużych poprawek i „posprzątania” po poprzednikach. Kolor przewodni
żółty (RGB: #FFD001)
wykorzystano według wizji klienta i użyto go do nagłówków, oraz do separatorów pomiędzy poszczególnymi sekcjami. Dużą przeszkodą podczas tworzenia wersji mobilnej była zmiana znacznej części strony w kodzie witryny, ponieważ projekt stworzony przez poprzednią firmę nie zakładał możliwości wprowadzania zmian na stronie, oraz nie posiadał wbudowanej wersji mobilnej.

Zobacz galerię zdjęć z działającej strony Internetowej

Prosta i minimalistyczna strona branży automatyki i robotyki.

Teraz czas na Ciebie

Skontaktuj się z nami już teraz!