loader image

Jak działamy?

Zobacz jak powstaje Twoja strona Internetowa.

Plan i strategia

Tworząc każdy projekt kierujemy się prawami marketingu. U nas wszystko jest planowane tak, by twoja strona była na szczycie wyszukiwań Google.

Rozgłos w sieci

Każda realizacja tworzona jest z myślą o jak największym rozgłosie w sieci. Dlatego tak dużą uwagę przywiązujemy nie tylko do wyglądu, ale i treści.

Więcej klientów

Jak wiadomo, dzisiejszym światem włada Internet. Aż 2 miliardy ludzi na świecie dokonuje zakupów online. Wystarczy byś dał im się znaleźć w sieci.

Wypromuj biznes

Responsywna, atrakcyjna i dobrze pozycjonowana strona, wyświetlana jest nawet 100 razy częściej. Nie zwlekaj i wypromuj swój biznes już teraz.

Strategia i zamysł

Każdą stronę Internetową którą tworzymy, opieramy o podstawowe zasady marketingu. Dzięki temu, strony które możemy Państwu dostarczać, są nie tylko piękne, ale również dobrze pozycjonowane. Jest to prosta zasada, o której niestety większość osób w naszej branży zapomina, a w przyszłości oszczędza ona sporo pracy, a przede wszystkim pieniędzy.

Stworzone by zachwycać

Dzięki zastosowaniu wielu skomplikowanych narzędzi, oraz wykwalifikowanemu zespołowi zawodowych grafików, jesteśmy w stanie stworzyć stronę która zachwyci nawet najbardziej wymagających klientów.

Z myślą o biznesie

W procesie tworzenia, nie zapominamy o tym, by twoja strona docierała do jak największej liczby klientów. Dlatego też, otrzymana przez Ciebie strona, będzie zawsze gotowa do wyświetlania się na listach wyszukiwania Google.

ETAPY PRACY

Zobacz jak przebiega proces tworzenia

Kontakt i rozmowa

Od tego etapu, zaczyna się wszystko. Rozmowa (telefoniczna, mailowa, na żywo) pozwala nam wstępnie poznać potrzeby klienta. W tym kroku, dzięki zdobytym informacjom możemy wycenić wartość zlecenia.

Ustalenie koncepcji

Po zaakceptowaniu warunków współpracy, wspólnie ustalamy koncepcje i główne założenia projektu (kolorystykę, layout, target, oraz cel jaki chce osiągnąć klient).

Dostarczanie materiałów

Po wstępnym ustaleniu koncepcji i zarysowaniu pomysłu, następuje przekazanie wszystkich potrzebnych nam materiałów do realizacji projektu (np. zdjęć, filmów, grafik lub opisów). Cały proces jest szybki i nie wymaga żadnych nakładów finansowych.

Praca nad projektem

Jest to etap w którym tworzymy dla Państwa stronę lub projekt graficzny.

Poprawki i ostatnie szlify

Po zakończeniu pracy nad projektem, wysyłany jest on do klienta. W tym etapie dokonywane są wszystkie poprawki, oraz zmiany, zależne od preferencji klienta.

Przekazanie projektu

Projekt jest gotowy. Następuje przekazanie strony lub projektów graficznych klientowi w dogodny dla niego sposób. W przypadku stron Internetowych, może być ona również publikowana w sieci.

Nie zwlekaj!

Skontaktuj się z nami i stwórz potężną markę już dziś!