loader image

Strona Internetowa

Nowomoda

Opis

Naszym zadaniem było stworzenie atrakcyjnego projektu graficznego strony Internetowej, przeznaczonej do sprzedaży ciuchów w sieci. Strona miała pełnić zadanie sklepu Internetowego, oraz miała zostać przez nas zaimplementowana w systemie CMS.

Klient

Nowomoda

Branża

Moda

Usługa

Strona Internetowa, Grafika Komputerowa, Sklep Internetowy

Założenie projektu

Głównym założeniem projektu było stworzenie sklepu Internetowego, który nie narzuca produktów na klienta, a pokazuje mu styl i przez to zachęca go do zakupu. Strona miała być elegancka i schludna, oraz w stonowanych kolorach pasujących do stylu odzieży prezentowanej na zdjęciach.

Rozwiązanie problemów

Projekt skonstruowano w taki sposób by stworzyć przejrzysty interface, stawiający na zdjęcia ukazujące odzież. Przez to strona główna w całości składa się ze zdjęcia, które prezentuje nową kolekcję. Kolory użyte na stronie to kolory kojarzone ze skórzaną odzieżą (brązowy), przez co kojarzone są z marką i stylem prezentowanym przez sklep. Całość jest schludna i nie zawiera wielu elementów, by nie przytłoczyć klientów, oraz ukazać im wysokiej jakości zdjęcia, które „mówią same za siebie”.

Zobacz galerię zdjęć z działającej strony Internetowej

Idealny design połączony z prostotą i jakością.

Teraz czas na Ciebie

Skontaktuj się z nami już teraz!